public

Loading...

CSM_звіт_2015

published by csm

Want to create a visual like this?

Get Started
www.csmart.org.ua
Річний звіт
CSM
2015
OUR GOAL
СSM / Фундація Центр Сучасного Мистецтва – некомерційна інституція, що розвиває новітні для України мистецькі практики та фахову і відповідальну культурну критику. CSM сприяє формуванню середовища, в якому культура визнається як важливе джерело змін.
освіта
мистецькі практики
За вісім років існування у CSM відбулося багато змін, і 2015 рік став черговим важливим етапом для діяльності інституції – з січня 2015 року ми оновили склад і принцип роботи команди.
Ми природно перейшли на інший, горизонтальний тип управління, де всі рішення приймаються спільно, а кожна з учасниць команди відповідає за своє поле діяльності.
Віра Балдинюк займається напрямком культурної критики й очолює онлайн-видання Korydor. Тетяна Мельниченко продовжує вести бухгалтерію організації. Анна Погрібна відповідає за програмний менеджмент і освітній напрямок. Людмила Скринникова курує мистецькі та партнерські проекти. До нашої команди приєдналися Ілона Демченко, яка виконує обов'язки адміністративної директорки CSM, і журналістка Євгенія Олійник, яка допомагає розвивати Korydor.
CSM працює у трьох основних напрямках
критика
Провели другий семінар культурної критики і репортажу "Культура 3.0". У семінарі взяли участь 16 осіб, переважно з регіональних видань, з якими працювали 28 лекторів і лекторок.
у 2015
Ми видали 2 книжки – "Культура. Завтра" і "Як писати про культуру?", а також підготували pdf-публікацію "Мистецтво в місті: зв'язки та розриви".
Організували 12 публічних лекцій і дискусій в рамках проекту "Культура. Завтра", розпочатого в 2014. Події, присвячені (само)цензурі в культурі, політиці включення та креативній економіці, об'єднали гостей з України, Білорусі, Польщі, Грузії, Сербії та Єгипту й аудиторію понад 700 осіб.
У проекті "Мозаїка міста" досліджували партисипативні стратегії мистецької взаємодії з містом. Організували 8 воркшопів із практиками з України, Польщі, Великобританії, Німеччини і Румунії та втілили 5 мистецьких проектів учасників і учасниць "Мозаїки міста". Також разом із групою  проекту побували на літній академії в Рурському регіоні за сприяння Goethe Institut Ukraine.
Відсвяткували 5 років Korydor'а! На оновленому сайті цього року вийшло 142 тексти, а кількість унікальних відвідувачів сайту перевищила 100 тисяч, що на 30% більше, ніж у 2014. Започаткували нову спецтему "Фемінотека" і продовжуємо розвивати теми напрямку "Культура. Завтра".
бюджет CSM у 2015 – 1106754 грн
структура витрат/грн
розвиток партнерств і мереж
Завершили спільний із kmbs проект "Непрактичні речі для управлінців".
Були партнером ГО “Ґараж Ґенг” у підготовці арт-хакатонів “Культурний Код Міста” в Києві, Дніпропетровську й Івано-Франківську.
Взяли участь у програмі “Canny Creatives” від British Council. Восени 2015 року попрацювали з Клімені Крістофороу, засновницею та директоркою ISIS Arts (Ньюкасл, Великобританія), а в 2016 почнемо готувати спільний проект ISIS Arts i CSM.
Ділилися досвідом реалізованих проектів і здобували нові знання на подіях і програмах в 10 містах України, Білорусі, Німеччини та Польщі.
Почали підготовку до вступу в європейський альянс культурних організацій Culture Action Europe та спілку MitOst.
+38044 501 9461
04080, Київ, вул. Кирилівська 14-18, оф. 18
facebook.com/ CCAFoundation
CSM – 2015
Поглибили співпрацю з такими партнерами, як Goethe Institut Ukraine, Culture.pl, British Council Ukraine, Посольство США в Україні, Представництво фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні, Фонд Принца Клауса та багатьма іншими організаціями.
Для української культури та CSM зокрема 2016 рік обіцяє бути насиченим, а ми відкриті для співпраці і нових пригод. Побачимось!